Увага – освітній проект «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ – інфо»!

Шановні колеги! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Український інститут нормативної інформації презентують першу професійну бібілотечно-інформаційну систему для загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ – інфо».

Згідно з наказом МОН України від 05.08.2014 № 900 «Про проведення всеукраїнського експерименту за інноваційним освітнім проектом «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ – інфо» організатори проекту запрошують бажаючих до модельної групи. Системі «ШБІЦ – інфо» надано гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах» (лист ПТЗО № 14.1/ 12-Г-142 від 19.02.2014 р.).

Програма експериментальної роботи за проектом розроблена до 2017 року і включає організаційно-підготовчий, концептуально-діагностичний, формувальний та узагальнюючий етапи, під час яких підготуються, розробляться, документально оформляться та будуть введені в експлуатацію системи фонди, що міститимуть підсистеми навчального, виховного, розвивального процесу, управління школою та бібліотечно-інформаційного обслуговування.

Пропонуємо Вам посилання на документальну базу супроводу проекту: завантажити

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new