Увага – освітній проект «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ – інфо»!

Шановні колеги! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Український інститут нормативної інформації презентують першу професійну бібілотечно-інформаційну систему для загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ – інфо».

Згідно з наказом МОН України від 05.08.2014 № 900 «Про проведення всеукраїнського експерименту за інноваційним освітнім проектом «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ – інфо» організатори проекту запрошують бажаючих до модельної групи. Системі «ШБІЦ – інфо» надано гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах» (лист ПТЗО № 14.1/ 12-Г-142 від 19.02.2014 р.).

Програма експериментальної роботи за проектом розроблена до 2017 року і включає організаційно-підготовчий, концептуально-діагностичний, формувальний та узагальнюючий етапи, під час яких підготуються, розробляться, документально оформляться та будуть введені в експлуатацію системи фонди, що міститимуть підсистеми навчального, виховного, розвивального процесу, управління школою та бібліотечно-інформаційного обслуговування.

Пропонуємо Вам посилання на документальну базу супроводу проекту: завантажити

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO