ПІДГОТОВКА ДО ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 05 жовтня на базі Сумського ОІППО відбувся обласний онлайн-семінар «Організаційно-методичне забезпечення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2020-2021 навчальному році» для керівників методичних об´єднань та учителів трудового навчання.

Мета заходу  ̶  ознайомлення з умовами проведення II етапу та особливостями підготовки учнів до участі у ІІ, ІІІ, ІV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2020-2021 навчальному році.

Коренева І.В., методист з трудового навчання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО надала методичні рекомендації щодо організації проведення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2020-2021 навчальному році; закцентувала увагу на особистій відповідальності керівників команд за дотримання техніки безпеки, умов здоров’язбереження учасниками змагань та на критеріях оцінювання змісту олімпіадних завдань.

У заході взяли участь з доповідями (з досвіду роботи) «Особливості підготовки учнів до участі у ІІ, ІІІ, та ІV  етапах   Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з трудового    навчання»  з  технічних  видів  праці  ̶ Марущенко С.І., учитель трудового навчання Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 ім. Д. Турбіна м. Суми та обслуговуючих  видів праці  ̶  Медвідь О.Ю., учитель трудового навчання Кролевецького ліцею № 3 Кролевецької міської ради.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Вхід

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO