Дистанційне навчання на Teams: нові можливості в професійній діяльності

01Реалізація мети, завдань курсів підвищення кваліфікації педагогів можлива різними формами та способами. Учителі біології, біології і екології, природознавства свій навчально-тематичний план підвищення кваліфікації виконували в дистанційному форматі засобами платформи Microsoft 365 Teams. Учителі біології, які об’єднались у команду для підвищення кваліфікації з 25 травня по 12 червня 2020 року, були першими серед біологів, які у період карантину дистанційно проходили навчання. І такий формат розкрив перед вчителями та викладачами великі й інші, від уже усталених, можливості.

Цінними застосунками, які дали можливість учителям продуктивно навчатись самостійно, але виконуючи спільне групове завдання, були інтерактивні презентації, дошка Padlet за щонайменше чотирма форматами – стіна, полиця,  сітка й Timeline, відеоролики. Ресурс Flippity, окрім навчаючого тестування з підказками, допомагав у створенні динамічних груп. Засобами програм Kachoot і Forms були проведені тестування та опитування.

Дорожня карта навчального заняття, плани-модулі занять були тайм-дороговказом учителям у виконанні самостійних тематичних завдань. Опрацювання сучасних інформаційних ресурсів з теорії і методики біології, (і екології), природознавства зробило навчальні заняття актуальними та особливо пізнавальними. Учителі працювали з ресурсом сайту НУШ  «COVID-19: уроки для учнів 6-10 класів» https://nus.org.ua/covid19/; зареєструвались на сайті Вe smart, де вивчили можливості онлайн-курсу «ЗНО Біологія. Курс підготовки» з відеолекціями та тестами https://course.besmart.study/course/list; переглянули вебінари від Інституту модернізації змісту освіти з мейкерства та STEM-освіти при  викладанні біології. Теоретична онлайн-робота чергувалась з онлайн-руханками. Важливо, щоб під час роботи за комп’ютером кожні півгодини були 1-2 хвилинні паузи з відпочинком для очей, а за годину-півтори – 10-хвилинні розминки.

Учителі упорались із завданнями курсів підвищення кваліфікації, і у зворотному зв’язку на уподобаній усіма дошці Padlet зробили такі відгуки:

Марина Челишева (Конотопський район): «Це мої перші онлайн -курси. Дистанційні курси були проведені на високому рівні. Кожен день був насиченим та цікавим. Ці курси дозволили не тільки розширити кругозір з питань сучасних підходів до організації освітнього процесу в школі. Буду прагнути своїм учням всі ці новинки та надбання впровадити. Величезне спасибі всім викладачам за цікавий змістовний матеріал. Всім бажаю успіхів в роботі, нових звершень та творчих злетів!»

Наталя Жеба (м. Глухів): «Дякую організаторам дистанційних фахових курсів за цікаво організовану роботу. Для себе в педагогічну скарбничку взяла багато корисної інформації, спробувала різні варіанти проходження тестів, олімпіад, навчилася користуватися Padlet. Бажаю всім гарного здоров'я і благополуччя!»

Тетяна Кузьменко (Велика Писарівка): «Щиро дякую! Було дуже цікаво і незвично. Трішки нервово через технічні моменти, але позитивні емоції «Я змогла, розібралась!» - переважають. Всім позитиву і гарного літа!».

Людмила Лазебна (Сумський район): Дякую за неймовірно цікаві, корисні курси. Інформації так багато, що відбувся «вибух мозку»! Це дуже добре, є над чим подумати, що вдосконалити в своїй роботі. Всім бажаю здоров`я, успіхів, творчого натхнення!

Ганна Літвінова (Нижньосироватська ОТГ): «Для мене курси були незвичними, але в той же час цікавими та інформаційно наповненими. Собі у свою копилку скинула багато корисної інформації. Досить цікаві презентації, практичні роботи, тестові завдання. Дякую всім колегам та Валентині Миколаївні та плідну роботу й спілкування». 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new