ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 12 березня на базі СОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів фізики за темою «Особливості використання цифрових вимірювальних пристроїв у освітньому процесі з фізики».

Мета заходу – розробка дидактико-методичного забезпечення щодо використання сучасних цифрових вимірювальних пристроїв як засобів формування експериментальних компетентностей здобувачів загальної середньої освіти.

На заході були присутні представники: міст Суми та Ромни, Липоводолинського р-ну, Андріяшівської ОТГ Роменського р-ну, Боромлянської ОТГ Тростянецького р-ну (у загальній кількості 6 осіб).

На засіданні виступила Карпуша В.М., методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, за темою «Особливості використання цифрових вимірювальних пристроїв у освітньому процесі з фізики».

Учителі фізики-члени обласної творчої групи, поділилися власними напрацюваннями з використання смартфона на уроках фізики.

Цікавою для вчителів була також екскурсія до лабораторії віртуальної та доповнюваної реальності Сумського державного університету, організована Зимаком Ю.А., директором центру доуніверситетської освіти Сумського державного університету.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Вхід

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO