ОТРИМАННЯ ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ЯКІСНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Є ОДНІЄЮ З ОСНОВНИХ І НЕВІД’ЄМНИХ УМОВ ЇХ УСПІШНОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ

IMG f2b0b6304ee21e6e6dcd1b6e5fa83d08 VНа цьому наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА під час наради для директорів інклюзивно-ресурсних центрів, заступників директорів з навчальної (навчально-виховної) роботи, практичних психологів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Учасники наради обговорили питання організації інклюзивного освітнього середовища в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та визначили шляхи реалізації прав осіб з особливими освітніми потребами на здобуття професійної освіти.

Завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Юлія ДІДОРЕНКО ознайомила присутніх з категорією дітей з особливими освітніми потребами, яким може бути організовано інклюзивне навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, звернула увагу на нормативно-правові документи щодо реалізації інклюзивної освіти.

Завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Ірина МАРУХИНА наголосила на організації психологічного супроводу в умовах інклюзивного навчання.

Окрему увагу в рамках проведення наради приділено питанню роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, яке розкрила методист обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Алевтина БЕСПАЛЬЧИК.

Підводячи підсумки наради, начальник відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Юрій ХАРЛАМОВ акцентував увагу на постійній співпраці інклюзивно-ресурсних центрів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

IMG df1ad3dcf6ef6b3093a555ba001f28a1 V

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO