До роботи в першому класі готові...

nagolovnu29 серпня 2018 року на базі КЗ СОІППО завершилися додаткові курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Заняття проводили старші викладачі кафедри теорії та методики змісту освіти ,сертифіковані тренери НУШ Зоя Декунова, Алла Лавська.

Учасники тренінгу в форматі інтерактиву опрацювали питання навчальних модулів: Концепція Нової української школи, Державний стандарт початкової освіти, нові ролі й завдання вчителя в контексті сучасних змін, основні підходи в освітньому процесі (компетентнісний, особистісно орієнтований, інтегрований, діяльнісний), практика ранкових зустрічей, організація ефективного й безпечного освітнього середовища, освітні осередки, навчальні матеріали та їх використання, особливості викладання навчальних предметів, критичне мислення, робота з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах закладу загальної середньої освіти, партнерство з батьками.

Методику гри з LEGO представила тренер Галина Малевич, яка практично продемонструвала педагогам, що це не просто яскрава іграшка. Це чудовий інструмент для розвитку оперативної пам’яті, організації групової роботи та моделювання різних життєвих ситуацій, завдяки яким діти не лише засвоюють знання, а вчаться їх використовувати

У невимушеній атмосфері в стінах нового навчального кабінету початкової освіти СОІППО педагоги виявили не лише свою творчість, креативність, комунікабельність, уміння працювати в команді,  а й поділилися думками щодо готовності впроваджувати ідеї Нової української школи в практику.

За результатами навчання педагоги отримали сертифікати, що підтверджують проходження очної сесії, методичні матеріали, посібники «Гра по-новому, навчання по-іншому», «Шість цеглинок в освітньому просторі школи» від компанії The LEGO Foundation та найпотужнішу енергію для роботи в Новій українській школі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO