Нова українська школа: реалії та перспективи

golovnaЗ 1 вересня 2018 року першокласники і частина другокласників (учасники пілотного проекту) будуть вчитися по-новому. Серед новацій, зокрема, ­ упровадження у навчальний процес інтегрованого предмета «Я досліджую (пізнаю) світ», організація уроків на основі діяльнісного, компетентнісного та партнерського підходів.

Саме цьому питанню було присвячено засідання обласної творчої групи фахівці початкової освіти області, яке відбулося 11 травня 2018 року на базі Сумського ОІППО та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми.

Тему, мету та завдання обласної творчої групи окреслили присутнім методисти з початкової освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Декунова З.В. та Лавська А.М.

Члени обласної творчої групи відвідали заняття інтегрованого курсу «Я досліджую світ», які провели учителі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Ягупа І.Д. та Ситник І.М., узяли участь у майстер-класі з теми «Раціональне використання сучасних навчальних матеріалів у процесі реалізації інтегрованого підходу в освітньому процесі молодших школярів».

На наступному етапі Юрченко О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Конотопської міської ради, к.пед.н. представила загалу особливості організації роботи першокласників. Тренер наголосила, що педагоги мають брати до уваги вікові та індивідуальні особливості першокласників.

Учасники зібрання, проаналізувавши програми та демонстраційні версії підручників для першого класу, запропонували своє бачення варіантів інтеграції з різних предметів.

Досвідом роботи щодо участі навчального закладу в освітніх проектах поділилася Плотницька О.Ф., директор Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми.

За підсумками роботи було вироблено методичні рекомендації та поставлено завдання учасникам обласної творчої групи до наступного засідання.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO