Участь у нараді тренерів з питань упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти

pic15 березня 2018 року на базі Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» відбулася Всеукраїнська нарада тренерів з питань упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. Учасниками заходу стали тренери, які в липні 2017 року пройшли відповідну підготовку за програмою Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Участь у нараді від Сумської області взяли старші викладачі кафедри теорії і методики змісту освіти Декунова Зоя Володимирівна та Лавська Алла Михайлівна.

Відкрив нараду заступник міністра освіти і науки України Павло Кузьмович Хобзей. Він звернувся з вітальним словом до присутніх та вручив сертифікати тренерів учасникам наради, які пройшли відповідну підготовку за програмою Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

З першими результатами навчання вчителів початкової школи за очно-дистанційною формою ознайомили кандидат психологічних наук, начальник відділу стратегії розвитку освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України Наталія Миколаївна Гончаренко та начальник відділу наукового і навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної і початкової освіти у Новій українській школі Наталія Євгенівна Пархоменко.

У ході роботи учасники ознайомились із програмою організації і проведення підвищення кваліфікації керівників, заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх закладів освіти. Програму представила Тамара Михайлівна Сорочан, професор кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України.

З кращими практиками та викликами підготовки вчителів за результатами першої навчальної сесії присутніх ознайомила Наталія Зіновіївна Софій, кандидат педагогічних наук, директор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Юлія Михайлівна Найда, координатор проектів Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», представила програми другої та третьої навчальних сесій для вчителів початкових класів та наголосила на деяких організаційних моментах щодо проведення другої очної сесії.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO