Підготовка учителів початкових класів, які забезпечуватимуть організацію навчально-виховного процесу в 1 класі за Концепцією «Нова українська школа»

picСтійкий професійно-пізнавальний інтерес, бажання розвиватися, рухатися вперед стала поштовхом до організації та проведення в рамках курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів області експрес-курсів «Підготовка учителів початкових класів, які забезпечуватимуть організацію навчально-виховного процесу в 1 класі за Концепцією «Нова українська школа».

Такі експрес-курси були проведені на базі Лебединського ММК з 29 січня 2018 року по 2 лютого 2018 року старшими викладачами кафедри теорії і методики змісту освіти Зоєю Володимирівною Декуновою та Аллою Михайлівною Лавською.

Робота курсів розпочалась з привітального слова начальника відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Володимира Васильовича Доценка, який наголосив на важливість створення умов для розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи вчителів початкових класів, удосконалення форм і методів підвищення їхньої кваліфікації.

Програма курсів складала 40 навчальних годин, протягом яких учителі мали можливість практично відпрацювати методику роботи в групах, парах, організацію «Ранкових зустрічей». Учителі мали можливість практично відпрацювати застосування методів навчання, спрямованих на розвитоккритичного мислення.

Учителі ознайомилися з новими підходами до оцінювання, організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та «педагогіки партнерства» з використанням досвіду роботи пілотних шкіл області.

Слухачі експрес-курсів 30 січня 2018 року мали змогу долучитись до засідання круглого столу «Компетентнісно - орієнтоване навчання як нове завдання для методистів і вчителів в рамках концепції «Нова українська школа». Учасниками засідання круглого столу були учителі початкових класів, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі Лебединського педагогічного училища ім. А.С.Макаренка.

Особливу зацікавленість викликала практична частина представлена Оксаною Миколаївною Гетьман, заступника директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, яка провела тренінг «Критичне мислення».

По завершенню навчання кожен з учасників отримав сертифікат та методичні матеріали за темою експрес-курсів.

Особлива подяка колективу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 за створені умови для проведення експрес-курсів та круглого столу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO