Перші кроки до успіху на шляху до впровадження змін

picЗ метою реалізації програми Всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022 роки» та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 № 1028 «Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів», 12 грудня 2017 року на базі Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради відбувся круглий стіл за темою «Інтегрований підхід у навчанні молодших школярів: досвід та перспективи».

Учасниками круглого столу стали учителі початкових класів , заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів – учасники Всеукраїнського експерименту.

Модератори заходу викладачі КЗ СОІППО, методисти початкової освіти Зоя Декунова, Алла Лавська тренери проекту з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти Нової української школи. Вони окреслили цілі та завдання круглого столу , спрямували увагу присутніх на цілісність освітнього простору дитини у новій українській школі, на особливостях інтегрованого навчання в початковій школі.

Із матеріально-технічним забезпеченням школи, особливостями організації навчального середовища та першими успіхами реалізації проекту познайомили присутніх Колоусова Наталія, директор Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради та Шевченко Ольга,заступник директора.

Під час практичних занять учасники мали змогу переглянути фрагменти уроку «Я досліджую світ» з використанням персональних планшетів та реалізації математичної галузі в інтегрованому курсі (учителі початкових класів Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради: Веклич Віта та Бурнос Олена).

Практичні навички роботи в групі, нові підходи до роботи за картиною могли відпрацювати учасники заходу під час проведення елементів тренінгу Гетьман Оксаною та Юрченко Оксаною, тренерами, які проходять підготовку на базі Новопечерської школи.

«Перші кроки до успіху»: під таким гаслом вчителі презентували свої напрацювання педагогічних родзинок роботи в проекті. Конструктивно пройшло обговорення проектів Типових освітніх програм для початкової школи.

Підбиваючи підсумки учасники круглого столу відзначили важливість системного підходу до інтегрованого навчання першокласників Нової української школи та намітили план подальших дій. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO