Підготовка вчителів початкової школи до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти

picВідповідно до плану заходів щодо запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня Сумської області на 2017-2022рр. та підготовки вчителів до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти з 1 вересня 2018 року, на базі Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Шосткинської міської ради 8 листопада 2017 року відбувся регіональний навчальний семінар за темою:«Впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Учасниками семінару стали учителі початкових класів кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», «спеціаліст І категорії» міста Шостка, які в 2017-2018 н. р. працюватимуть в першому класі.

З теоретичними засадами Нової української школи та проектом Державного стандарту початкової загальної освіти познайомили присутніх старші викладачі кафедри дошкільної та шкільної освіти Зоя Декунова та Алла Лавська. Психологічну готовність учителя початкових класів до роботи в Новій українській школі розкрила у своєму виступі викладач кафедри психології Ольга Василега.

Під час тренінгових занять, проведених тренерами Декуновою, Лавською, учасники семінару мали можливість «проектувати» єфективне освітнє середовище, планувати інтегроване навчання через тематичний та діяльнісний підходи.

З досвіду роботи про організаційну структуру планування на основі модельної програми познайомила присутніх на майстер-класі Наталія Чернишова, заступник директора з навчально-виховної роботи Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня Шосткинської міської ради.

Практику проведення «ранкових зустрічей» продемонстрували учителі Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня Шосткинської міської ради – учасники пілотного проекту Олена Мелькунова та Людмила Мозгова.

Учасники семінару мали можливість обговорити актуальні проблеми початкової освіти в контексті реформування Нової української школи, отримати відповіді на запитання та намітити план реалізації ідей Нової української школи в навчально-виховний процес.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO