Експрес-курси «Інформаційна компетентність переможця очно-заочного етапу ІІ (обласного) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

DSC03032 resЗ 16.01. по 20.01.2017 на базі КЗ СОІППО проходили експрес-курси «Інформаційна компетентність переможця очно-заочного етапу ІІ (обласного) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» для учасників очного етапу конкурсу. В рамках даних курсів учителі мали змогу вдосконалити навички ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій, за допомогою сучасних засобів навчання – комп‘ютерних та мобільних гаджетів, ресурсів хостингу Google та створити освітній Інтернет-ресурс для участі у конкурсі «Учитель року». 

Учасникам експрес-курсів були висвітлені питання створення різноманітних освітніх ресурсів, як власних так і використовуючи онлайн ресурси мережі Інтернет. Слухачами були створені власні кросворди, ребуси, пазли, різноманітні головоломки, власні онлайн розвиваючі ігри, розглянуті питання щодо створення та використання кросенсів, веб-квестів, презентацій з використанням тригерів, анімації та аудіо-відеоефектів, питання кодування файлів та зміни їх формату. Учасниками апробовано використання хмарних технологій, створення навчальних проектів з використанням сучасних технологій навчання, використання інтерактивних вправ, робота з інтерактивною дошкою. Розглянуті системи контролю та створення власних контрольних завдань.

Заняття, що проходили у формі тренінгу, вели викладачі кафедри освітніх та інформаційних технологій: старший викладач Михайло Сергійович Ніколаєнко і викладач Олена Володимирівна Куртась. Викладачі експрес-курсів дали відповіді на велику кількість запитань учасників курсів із використання комп’ютера та програмного забезпечення.

Слухачі курсів відзначають змістовність і доступність викладеного матеріалу, надали позитивний відгук про даний вид експрес-курсів і рекомендують їх пройти всім вчителям, а не лише учасникам конкурсу «Вчитель року».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO