Використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання математики

20150930 123342 resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2015 рік, 30 вересня 2015 року у Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка відбулося заняття обласної школи молодого вчителя математики «Використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання математики».

Методист математики Свєтлова Т.В. проаналізувала засоби інформаційно-комунікаційних технологій, наголосила на методичних аспектах ІКТ супроводу сучасного уроку математики, акцентувала увагу на використанні у навчальному процесі систем комп’ютерної математики, зокрема, систем динамічної математики та програм для роботи з функціями.

Методист інформатики Ященко В.В. ознайомила зі специфікою використання комп’ютерно-орієнтованих засобів навчання на уроках математики.

Феденко О.В., учитель математики вищої категорії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка, провела майстер-клас «ІКТ супровід уроку математики», наголосила, що висока результативність уроку досягається не застосуванням окремого методичного прийому чи вдалим проведенням окремого етапу уроку, а за допомогою ретельно продуманої системи в роботі вчителя.

Молоді вчителі математики області мали змогу відвідати та проаналізувати урок у 6 класі «Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками» (учитель Феденко О.В.), з’ясувати форми реалізації національно-патріотичного виховання на даному уроці.

Практичний психолог Стеценко С.В. звернула увагу молодих спеціалістів на перші кроки професійного становлення, надала поради молодим учителям, провела психологічний тренінг «Стрес у педагогічній діяльності».

Під час заходу молоді вчителі математики Сумської області та міста Суми мали можливість розширити свої знання про сучасні засоби інформаційно-комунікаційних технологій, ознайомилися з найбільш поширеними комп’ютерними середовищами, які підтримують вивчення шкільної математики.

Молоді вчителі отримали для використання методичні рекомендації щодо використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання математики, дидактичні та електронні матеріали семінару.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO