Актуальні проблеми інклюзивної освіти

на головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної на 2015 рік на базі інституту 7 квітня 2015 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми інклюзивної освіти» для учителів початкової ланки базових інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів.

Семінар складався з двох частин: теоретичної та практичної. У першій частині були висвітлені актуальні питання інклюзивного навчання: формування толерантного спілкування як умови гармонійного розвитку дитини в умовах інклюзивного навчання (завідуюча обласним центром практичної психології та соціальної роботи Сумського ОІППО Марухина І.В.); особливості психолого-педагогічного розвитку дітей з інтелектуальними вадами (старший викладач кафедри психології Сумського ОІППО Борцова М.В.), особливості підбору і застосування методів навчання таких дітей (методист з інклюзивного навчання Сумського ОІППО Фурман О.О.). Особлива увага була приділена корекційній спрямованості уроку для дітей порушеннями інтелектуального розвитку.

У другій частині семінару завідувач лабораторії інклюзивного та інтегрованого навчання Сумського ОІППО кандидат педагогічних наук Прядко Л.О. провела майстер-клас по реалізації корекційної спрямованості навчання на уроках в початковій школі.

Учасники семінару отримали методичні рекомендації по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, які навчаються на інклюзивній формі, а також інші інформаційні матеріали.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO