Вітаємо переможців обласного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

kartinkalogo

Відповідно до протоколів обласного журі конкурсу переможцями визнано таких учнів:

11 клас

 1.

Сурган Ярослава Олегівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми

Учитель – Федина Ніна Василівна

 2.

Семикаш Ірина Вікторівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Беспала Вікторія Іванівна

 3.

Пупкова Вікторія Володимирівна

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради

Учитель – Гончаренко Наталія Іванівна

10 клас

1.

Хачатарян Каріна Азатівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

2.

Костіна Анастасія Володимирівна

Олександрівська гімназія

Сумської міської ради

Учитель – Кучмій Любов Володимирівна

3.

Мірошниченко Юлія Вячеславівна

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 Конотопської міської ради

Учитель – Бондар Світлана Михайлівна

9 клас

1.

Демиденко Євгенія Вікторівна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми

Учитель – Білера-Ісупова Галина Іванівна

2.

Моісєєнко Віталіна Михайлівна

Охтирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради

Учитель – Гребенюк Вікторія Григорівна

3.

Кохан Катерина Владиславіна

Буринська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 1 Буринської міської ради

Учитель – Боженко Віра Вікторівна

8 клас

1.

Стеценко Єгор Юрійович

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка м. Суми

Учитель – Рогова Наталія Володимирівна

2.

Бихно Катерина Валеріївна

Кролевецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької районної ради

Учитель – Марченко Світлана Анатоліївна

3.

Гапєєва Владислава Олегівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

7 клас

1.

Москаленко Анна Олександрівна

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради

Учитель – Матосова Алла Миколаївна

2.

Лохоня Аліна Сергіївна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

3.

Тищенко Дарія Юріївна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка м. Суми

Учитель – Рогова Наталія Володимирівна

6 клас

1.

Ісаєва Олена Миколаївна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

2.

Решетняк Олексій Юрійович

Дружбівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад
Ямпільської районної ради

Учитель – Хочина Віра Олександрівна

3.

Веремієнко Анастасія Вадимівна

Успенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Г.П. Головенського Успенської сільської ради Буринського району

Учитель – Шерстюк Олександра Миколаївна

5 клас

1.

Рижкова Анастасія Андріївна

Сумська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 18 м. Суми

Учитель – Коленченко Олена Олександрівна

2.

Скидан Єлизавета Олександрівна

Червоненська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

3.

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO