Панченко Світлана Миколаївна

Панченко Світлана Миколаївна - проректор, кандидат психологічних наук, доцент, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Петро Могила».  

Освіта. У 1990 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О. М. Горького, педагогічний факультет, спеціальність «Педагогіка і психологія», кваліфікація «Викладач-дослідник з педагогіки і психології».

З 1998 р. по 2003 р. – здобувач наукового ступеню у лабораторії навчання НДІ психології ім. Г.С. Костюка АПН України.

У 2012 році закінчила докторантуру Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Має сертифікати тренера та коуча міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Професійна діяльність пов'язана з післядипломною педагогічною освітою. З 1990 по 2005 рік працювала на посадах викладача, старшого викладача кафедри педагогіки та психології, доцента кафедри психології Сумського ОІППО. З 2005 р. по 2009 р.– декан факультету підвищення кваліфікації Сумського ОІППО.

Учасник конференцій та семінарів з проблем неперервної та неформальної освіти дорослих в Росії, Фінляндії, Швеції, Естонії. Автор освітніх проектів «Перлини малої Батьківщини», «Школа особистісного зростання»  та освітньої програми «Психологія успішного самоздійснення». Автор та керівник online-навчального Internet-проекту «Академія особистісного зростання «Акме». Має досвід тренерської практики, приватної консультативної та коучингової практики.

Науково-дослідна діяльність. У 2003 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічна освіта старшокласників як чинник їх життєвого самовизначення» (19.00.07 – педагогічна та вікова психологія).

Тема докторської дисертації «Психологія самоздійснення особистості в дорослому віці» (19.00.07 – педагогічна та вікова психологія).

Коло наукових інтересів: особистісно-орієнтовані підходи в освіті дорослих, психологічна просвіта, дослідження та апробація нових форм освітньої та психологічної підтримки самоздійснення особистості в дорослому віці, способів сприяння особистісному зростанню дорослих. Автор численних публікацій у контексті означених проблем.

Громадська діяльність. Очолює Сумську міську громадську організацію інвалідів за психічними захворюваннями «Милосердя». 

Контакти. Конт. тел. (050) 604-98-88, (0542) 33-50-04,

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new