24 Основи формування соціальної і здоров’язбережувальної компетентності в учнів

Курс реалізує модель змішаного навчання (самостійне вивчення теоретичного матеріалу з проходженням онлайн курсів і практичне відпрацювання навичок на очних тренінгах).

Курс спрямований на компетентнісний підхід до підготовки педагогів за освітніми галузями «Здоров’я і фізична культура» (чинні державні стандарти початкової, базової і повної загальної середньої освіти) і «Соціальна і здоров’язбережувальна» (державний стандарт початкової освіти в рамках концепції нової української школи).

Мета курсу: удосконалення професійної компетентності педагогів у сфері формування соціальних і здоров’язбережувальних компетентностей учнів, мотивації до здорового способу життя, формування безпечного і підтримуючого середовища закладів освіти.

Цільова категорія – вчителі початкової школи, вчителі основ здоров’я, педагоги, що викладають факультативні курси профілактичного спрямування, класні керівники, заступники директора з виховної роботи, практичні психологи, соціальні педагоги

Під час тренінгів увага акцентується на застосування інтерактивних методів та формування у слухачів навичок впровадження здоров’язбережувальних проектів і технологій в освітній діяльності

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new