Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

«Створення моделі взаємодії загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів в естетичному вихованні підлітків»

вкл. .

головна result4 листопада 2014 року відбувся «круглий стіл» «Створення моделі взаємодії загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів в естетичному вихованні підлітків» для педагогів області, які проводять науково-дослідну роботу з означеного питання – керівників гуртків, учителів, психологів, педагогів-організаторів, методистів. Керівником науково-дослідної роботи є Л.В. Сєрих, к. пед. наук, доцент кафедри теорії та методики виховання, методист образотворчого мистецтва Сумського ОІППО, яка запросила на захід також представників означеної дослідної роботи м. Харкова.

А. Нестеренко, вихованка вокальної групи Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, привітала піснею учасників «круглого столу».

Учасники заходу розглянули особливості моделей естетичного виховання підлітків, які було створено в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах протягом попереднього етапу дослідної роботи; виявили схожі та відмінні загальні й конкретні складові моделей; провели ділову гру-інтервізію «Знайди точки стикання в заготовлених моделях»; взяли участь у майстер-класі «Вітальна листівка», який провела член Спілки народних майстрів С.В. Огнєва.

Естетичні знахідки продемонстрували учасники гуртка "Основи журналістики" О. Шевченко та К. Остапенко, вихованці Г.Є. Шевченко, Національної Спілки письменників України, члена Національної Спілки журналістів України, к. геогр. наук, дитячої письменниці, керівника гуртка
КЗ «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Робота «круглого столу» завершилася обміном думками та плануванням подальшої науково-дослідної роботи щодо взаємодії загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах в естетичному вихованні підлітків.

За результатами круглого столу планується видання збірника.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new