«Розвиток творчої особистості учнів у процесі позакласної роботи з математики»

4 квітня 2014 року на базі фізико-математичного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за сприяння науково-дослідної лабораторії змісту і методів навчання математики, фізики, інформатики СумДПУ ім.А.С.Макаренка відбувся обласний науково-практичний семінар «Розвиток творчої особистості учнів у процесі позакласної роботи з математики». У роботі семінару взяли участь 44 учителів математики Сумської області.

Петренко С.В., декан фізико-математичного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка привітала учасників семінару та ознайомила з можливостями співпраці викладачів педагогічного університету з учителями математики області.

Чашечникова О.С., науковий керівник науково-дослідної лабораторії змісту і методів навчання математики, фізики, інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, професор кафедри математики, доктор педагогічних наук презентувала міжнародний проект «Розвиток інтелектуальних умінь та творчого мислення учнів та студентів у процесі навчання математики», ознайомила учасників семінару з досвідом учителів США щодо системи позакласної роботи з математики.

Свєтлова Т.В., методист математики Сумського ОІППО, акцентувала увагу на розвиток креативної особистості учнів у процесі позакласної роботи з математики.

Про організацію науково-дослідницької роботи учнів-членів Малої академії наук України проінформувала Азаренкова А.І, учитель математики вищої категорії, учитель-методист Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка, Заслужений учитель України.

Бардакова О.Г., координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» в Сумській області, розповіла про особливості проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

Кудлай А.Б., учитель математики вищої категорії, учитель-методист Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Лебединської міської ради, ознайомила з роботою міжшкільного факультативу як формою позакласної роботи, презентувала методичний збірник «Міжшкільний факультатив».

Глазько Л.Ю., учитель математики вищої категорії, учитель-методист Рогинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради, акцентувала увагу учасників семінару на специфіці позакласної роботи з математики в умовах сільської школи.

За підтримки Лабораторії використання інформаційних технологій в освіті, за допомогою сучасних технологій відеозв’язку, було організовано діалог з науковцями та викладачами Університету Кеннесоу, штат Джорджіа, США з одного боку (доктором Мері Гарнер, доктором Вірджинією Ватсон, доцентом ТетяноюРудченко) та досвідченими вчителями Сумщини з другого, за темою «Система позакласної роботи з математики. Досвід США та України», який започатковано в рамках Міжнародного проекту «Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання математики щодо розвитку інтелектуального мислення та творчих здібностей» (Он-лайн зустріч).

Під час діалогу були обговорені актуальні питання організації та проведення позакласних заходів з математики у загальноосвітніх навчальних заклада, зокрема були висвітлені особливості роботи Малої академії наук, підтримка олімпіадного руху на Сумщині, проведення конкурсу «Кенгуру» тощо. Результати зустрічі показали необхідність проведення таких заходів, про що зазначили обидві сторони.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO