На часі – робота з обдарованою молоддю

вкл. .

13 березня Сумська гімназія №1 люб’язно відкрила свої двері для гостей – учасників семінару-наради з питань роботи з обдарованою учнівською молоддю. Захід організований управлінням освіти і науки Сумської ОДА, Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Сумською гімназією №1 для працівників управлінь (відділів) освіти міст та районів Сумської області, директорів закладів освіти нового типу.

Сімінар-нараду відкрив заступник начальника управління освіти і науки Сумської ОДА Анатолій Васильович Тронь, з інформацією про перемоги та здобутки обдарованої учнівської молоді Сумщини за поточний навчальний рік.

Після презентації Сумської гімназії №1 учасники почали роботу в секціях. Про співробітництво навчальних закладів Сумської області з Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та аспекти роботи з обдарованою молоддю в 2014 році йшлося у доповіді Ірини Віталіївни Удовиченко, проректора з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО та провідного спеціаліста відділу дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти та інтернатних закладів управління освіти і науки Сумської ОДА Лариси Миколаївни Павловської.

Лариса Іванівна Симоненко та Лариса Василівна Пчеляна (заступники директора Сумської гімназії №1) презентували педагогічні інноваційні проекти «Портфоліо» – нова технологія самоменеджменту учня» та «Мова відкриває світ» (проект євроінтеграційної освіти). Далі присутні ознайомилися з застосуванням інформаційно-комунікативних технологій та програмного забезпечення «SMART» у загальноосвітніх навчальних закладах, а також з організацією роботи з обдарованими дітьми у процесі проведення турнірів, діяльності дискусійного клубу.

Під час підбиття підсумків учасники семінару зробили загальний висновок про позитивність та практичне значення семінарів такого типу, коли теоретичне підґрунтя роботи з обдарованою молоддю можна одночасно розглянути в практичній діяльності.
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new