Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з інформатики NetOI-2013

вкл. .

15 лютого 2014 року на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми відбувся фінальний (real-time) тур відкритої Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформатики NetOI-2013 загальною тривалістю 5 годин.

У фінальному етапі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів України, що набрали прохідний бал у попередніх турах змагань. Згідно з «Положенням про Всеукраїнські інтернет-олімпіади» переможці інтернет-олімпіади отримують право на участь у 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (понад квоту області).

Всього в олімпіаді змагалось 570 учасників з усіх регіонів України. До фінального (четвертого) «real-time» туру було допущено 133 школяра, з яких 8 осіб – представники від Сумської області – учні Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Суми (3 особи), Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми (3 особи), Олександрівської гімназії Сумської міської ради (1 особа) та Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької районної ради (1 особа).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new