ІХ міжнародна науково-методична конференція «Електронні засоби та дистанційні технології для навчання протягом життя (ELDL)»

вкл. .

15-16 листопада в Сумському державному університеті відбулася ІХ міжнародна науково-методична конференція «Електронні засоби та дистанційні технології для навчання протягом життя (ELDL)», до роботи якої долучився завідуючий кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філософських наук, доцент Жук М.В. з доповіддю «Дистанційна освіта: пошуки сучасного формату е-learning».

У роботі конференції, у тому числі в онлайн-режимі, прийняли участь близько 80 представників вищих навчальних закладів з Севастополя (АР Крим), Сум, Києва, Харкова, Полтави, Одеси, Запоріжжя, Алчевська, Житомира, Дніпропетровська, Луганська, Львова, а також Гродненського державного університету імені Янки Купали (Білорусь). Були розглянуті особливості розвитку дистанційної освіти в сучасних умовах, порівняння українських та міжнародних практик, продемонстровано досвід СумДУ по запровадженню та розробці сучасних засобів е-learning.

З доповіддю доц. Жука М.В. можна ознайомитись за адресою http://youtu.be/QNK1G5UemLs

Ця доповідь є змістовним продовженням доповіді на цій же конференції 2012 року http://youtu.be/0syD97a4Pbw 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new