ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

вкл. .

9 листопада – у День української писемності та мови, що приурочений до Дня вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, розпочався ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості. В цьому році змагання присвячені 200-тій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. «Відкриваючи себе світові, у зв’язку із активними євроінтеграційними процесами, ми повинні зберегти свою Україну, бо маємо честь належати великому й сильному українському народові!» – з цих слів розпочала своє вітальне слово Тамара Іщенко, заступник голови Сумської ОДА.

Цьогоріч роботи учасників присвячуються темі «Україна, як і великий наш Кобзар, – вічні». Ця тема червоною ниткою проходить і у виставці до конкурсу – вишиванки, витинанки, малюнки та картини, портрети виконані у різних техніках, творчі роботи та книжки – усе, що пов’язано з могутнім та величним образом Кобзаря.

Переможцями республіканського рівня ХІІ конкурсу стали учні нашої області – Ксенія Бондаренко та Ярослава Кучеренко, учениці 10 класу Буринської спеціалізованої школи №1 у номінації «Література». У номінації «Історія» – Кабанова Марина, учениця ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства. Тож маємо надію, що і в цьому році наша учнівська молодь порадує нас перемогами та здобутками!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new