Третій тур обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина»

вкл. .

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 21.03.2011 № 195 «Про затвердження Положення про впровадження обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 07.10.2013 № 757-ОД «Про проведення третього туру обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина», у Сумському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти 24 жовтня 2013 року (наказ Сумського ОІППО від 16.10.2013 № 98-ОД) «Про проведення третього туру обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина») відбулися інтелектуальні змагання учасників третього туру зазначеного вище проекту.
Захід об’єднав 49 учасників (25 осіб – учасники вікової категорії «10-14 років», 24 особи – учасники вікової категорії «15-17 років»).

Протягом двох годин (10.00-12.00) учасникам були запропоновані тестові вправи, які складалися з 40 запитань (з однією-декількома правильними відповідями, на встановлення відповідностей), що поєднані по 10 за напрямами «Історичні події», «Пам’ятки архітектури», «Видатні земляки», «Історико-культурні та природні заповідники».

Виконували всі вправи учні у форми комп’ютерного тестування.

За результатами змагань членами журі (Медведєв І.А., голова журі,
в.о. ректра СОІППО, кандидат наук з державного управління, доцент; Удовиченко І.В., заступник голови журі, проректор СОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент; Петрова Л.Г., секретар журі, завідувач кафедри інформаційних технологій СОІППО, кандидат технічних наук, доцент; Герасименко Н.В., старший викладач кафедри інформаційних технологій СОІППО; Каленик О.В., методист по роботі з обдарованими дітьми СОІППО; Попов В.Д., методист географії та економіки СОІППО) визначено переможців.

Ними стали:

у віковій категорії 10-14 років:

І місце – Натарова Єлизавета, учениця Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради;

ІІ місце – Півень Владислав, учень Сумської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 21 м. Суми;

ІІІ місце – Снагощенко Ольга, учениця Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради;

у віковій категорії 15-17 років:

І місце – Березіна Ольга, вихованка Тростянецького палацу дітей та юнацтва;

ІІ місце – Міняйло Аліна, учениця Беївської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Липоводолиснької районної ради;

ІІІ місце – Сироїд Юлія, учениця Малопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради.

Відсоток вірних відповідей, наданих переможцями (88-53%), засвідчує достатній та високий рівень знань за напрямом проекту його переможців.

Проте, наявність учасників, які набрали лише ¼ із максимально можливої кількості балів, змушує замислитися над поліпшенням та активізацією роботи вчителів області з учнями загальноосвітніх навчальних закладів за напрямом «краєзнавство».

Фотозвіт додається





Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new