Вебінар "Діагностика освіти"

вкл. .

14-15 жовтня 2013 року на базі Національного університету нафти та газу (м. Івано-Франківськ) у рамках IV міжнародної школи-семінару «МЕТОДИ І ЗАСОБИ ДІАГНОСТИКИ В ТЕХНІЦІ ТА СОЦІУМІ (МіЗДТС-2013)» відбулось засідання секції «Діагностика в освіті». Засідання було проведено в формі вебінару.В засіданні взяв участь Жук М.В., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін к.філос. наук, доцент, член організаційно-програмного комітету школи семінару. Михайло Васильович дистанційно доповідав на Пленарному засіданні за темою «Освіта в вимірі інформаційної революції».

 

У доповіді були висвітлені питання викликів інформаційної революції (швидкість накопичення і подвоєння знань, швидке «старіння» інформації та технологій, скорочення частки наявної інформації в новій інформації, нові моделі комунікації, віртуалізація суспільства) та нових пріоритетів освіти (LLL, «трикутник знань», випереджувальна освіта, інновації, інтердисциплінарність, конкуренція через партнерство, нові моделі комунікації, віртуальність, мобільність).

Завдяки технологічній підтримці О.П.Войченко з доповідями і презентаціями учасників семінару можна ознайомитись за адресам http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/category/sde-videos та

http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/category/presentations

Програма роботи секції:

http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/program_2013_14_10.pdf

Доповідь Жука М.В. «Освіта в вимірі інформаційної революції» -

http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/308

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new