Всеукраїнський науково-практичний семінар "Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за базовим компонентом дошкільної освіти"

вкл. .

    На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.11.2012 року № 952-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2013 рік» у період з 29 по 30 травня 2013 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за базовим компонентом дошкільної освіти».
    У роботі семінару взяли участь близько 80 осіб, у тому числі: представники Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Інституту інноваційних технологій  і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, структурних підрозділів із питань освіти і науки місцевих органів виконавчої влади та керівників навчально-методичних установ сфери цивільного захисту.
Від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в заході взяла участь Міщенко Л.Б., методист дошкільної освіти, яка стала активним учасником «круглого столу» та ініціатором практичного втілення побаченого на місцях, зокрема в Сумській області.
Під час проведення пленарного засідання та круглого столу, заслухано й обговорено 8 доповідей та 14 повідомлень провідних учених, фахівців та практиків. У ході практичної частини семінару переглянуто різні форми роботи з питань безпеки життєдіяльності дітей у дошкільних навчальних закладах.
Учасники семінару, за результатами аналізу сучасного стану дошкільної освіти з питань безпеки життєдіяльності, зазначили, що, зважаючи на важливість цього напряму діяльності, необхідно більше уваги приділяти питанням співпраці територіальних органів управління освітою, державних служб надзвичайних ситуацій, навчально-методичних центрів безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new