Учителі біології на екскурсії у виші

вкл. .

golovnaСумський національний аграрний університет зустрів 3 березня 2020 року на освітню практику учителів біології і екології, географії та природознавства, які проходили курси підвищення кваліфікації. Разом з куратором групи В. Успенською, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ СОІППО, педагоги побували в навчальних та науково-дослідних лабораторіях факультету агротехнологій та природокористування. Відбулась презентація як наукових досліджень вчених вишу, так і сучасного обладнання, актуальних проектів та форм роботи зі студентами.

Починаючи із зимового саду (екскурсію провела Оксана Сурган, старший викладач кафедри садово-паркового та лісового господарства), закінчуючи доглянутою, чудовою навіть цієї ранньо-весняної пори, територією, усе в університеті заслуговує уваги та захвату.

Галина Жатова, професор, кандидат сільськогосподарських наук,  Людмила Бондарєва, доцент, кандидат біологічних наук, Інна Зубцова, асистент кафедри екології та ботаніки презентували сучасні надбання кафедри, здійснені завдяки використанню потужних збільшувальних приладів та їх цифрових можливостей, упровадження сучасних форм контролю знань студентів засобами Інтернет-ресурсу Kahoot (див. також https://agro.snau.edu.ua/testovij-mikro-kahoot-vid-kafedri-ekologi%d1%97-ta-botaniki-dlya-vchiteliv-oblasti/ ).  

Лабораторія полімеразної ланцюгової реакції цікава сучасним унікальним обладнанням для виділення ДНК. Основним напрямком діяльності лабораторії є тестування різного клінічного матеріалу з метою виявлення ДНК (РНК) збудників інфекційних захворювань. Аналізи проводяться за допомогою методу полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-метод). Можливості лабораторії презентувала молода вчена, кандидат сільськогосподарських наук Ольга Бакуменко.

Дослідження умов для оздоровлення сортів картоплі з використання меристеми культури презентували науковці біотехнологічної лабораторії міжклонального розмноження рослин Владислав Коваленко, кандидат сільськогосподарських наук, доцент та науковий співробітник Валентина Кришталь.

Про наукові дослідження лабораторії сучасних технологій вирощування декоративних рослин провів екскурсію поділився інформацією Роман Ярощук, доцент кафедри садово-паркового та лісового господарства, кандидат сільськогосподарських наук.  

Майстри виробничого навчання Ілля Васильєв та Антон Китайгора розповіли та продемонстрували виноградну ділянку і підсобне приміщення, де вирощується міцелій гливи (рос. вешенки).

Профорієнтаційні питання перед учителями Сумщини розкрила Ніна Мельник, заступник проректора з навчальної роботи з профорієнтаційних питань. Учителі отримали візитівки, буклети, які доповнюють інформацію про освітянські спрямування Сумського національного аграрного університету.

Організацію екскурсії здійснив заступник декана Андрій Бутенко, доцент, кандидат сільськогосподарських наук.

Учителі висловили захоплення від екскурсії у сучасному виші та повезли інформацію і враження в райони та міста, у свої школи.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new