Наказ ДОН СОДА від 10.02.2020 №71-ОД Про підсумки фінального етапу  другого  (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №12-ОД  Про підсумки відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №13-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № 775-ОД «Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 18.12.2019 №801-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році 

Наказ ДОН СОДА від 02.12.2019 №775-ОД Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

СУМЩИНА ВІТАЄ П’ЯТІРКУ КРАЩИХ УЧИТЕЛІВ ОБЛАСТІ!

вкл. .

головнуЗакінчилися змагання серед 25-ти конкурсантів фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» і 31 січня 2020 року у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва, під час святкового концерту, було оголошено п’ятірку переможців у номінаціях: «Історія», «Хімія», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта».

За результатами триденних змагань фахові журі визначили переможців у номінаціях:

  • історія – Олійник Оксана Василівна, учитель Охтирської гімназії Охтирської міської ради;
  • хімія – Мар’єнкова Світлана Євгеніївна, учитель Тростянецької Філії № 1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради;
  • зарубіжна література – Бескорса Ольга Андріївна, учитель Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Б. Берестовського м. Суми;
  • образотворче мистецтво – Остапенко Павло Вікторович, учитель Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми;
  • початкова освіта – Волницька Валентина Володимирівна, учитель Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 м. Суми.

Почесні другі та треті місця, ставши лауреатами конкурсу, посіли:

у номінації «Історія»:

  • Заріцька Юлія Миколаївна, учитель Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад освіти № 4 Білопільської районної ради (ІІ місце);
  • Авраменко Руслана Володимирівна, учитель Маловисторопського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад освіти Лебединської районної ради (ІІІ місце).

у номінації «Хімія»:

  • Рибалко Катерина Василівна, учитель Уланівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад освіти «Джерельце» Глухівської районної ради (ІІ місце);
  • Чиженко Оксана Григорівнa, учитель Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради (ІІІ місце).

у номінації «Зарубіжна література»:

  • Кравчук Наталія Михайлівна, учитель Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради (ІІ місце);
  • Кусочкіна Світлана Григорівна, учитель Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради (ІІІ місце).

у номінації «Образотворче мистецтво»:

  • Денисенко Олеся Юріївна, учитель Путивльської спеціалізованої мистецької школи-інтернат Сумської обласної ради (ІІ місце);
  • Новиченко Юлія Володимирівна, учитель Шосткинської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради (ІІІ місце).

у номінації «Початкова освіта»: 

  • Гапонько Тетяна Миколаївна, учитель Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради (ІІ місце);
  • Сівовол Тетяна Миколаївна, учитель Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад освіти Боромлянської сільської ради Тростянецького району (ІІІ місце).

Урочистості з вшанування переможців відбувалися в Сумському обласному театрі юного глядача, де вчителів привітали керівники області.

Вітання номінації «Історія» пролунали від Боршоша І.С., заступника голови Сумської обласної державної адміністрації.

Щиро та сердечно вітала номінацію учителів «Зарубіжна література» Головко Т.І., заступник голови Сумської обласної ради.

Учасникам у номінації «Хімія» були присвячені гарні вітальні слова від Науменка І.В., голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики, члена обласної координаційної ради з національно-патріотичного виховання, депутата Сумської обласної ради.

Голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Осадчий С.В. віншував учасників-учителів у номінації «Образотворче мистецтво».

Долучився до вітальних слів і ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Нікітін Ю.О., привітавши номінацію «Початкова освіта».

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробова В.П., звертаючись до освітянської родини, наголосила на тому, що участь у конкурсі «Учитель року» – не лише саморозвиток учасників, а й творчий, професійний розвиток колективів, адже це – жвавий, активний обмін досвідом.

Усі почесні гості разом обдарували п’ятірку переможців великою кількістю цінних подарунків. Лауреати і учасники також отримали квіти та цінні подарунки, щирі оплески й вітальні слова від колег, емоційні музичні номери.

Бажаємо п’ятірці найкращих учителів Сумської області творчих успіхів та подальших професійних перемог!

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new