Наказ ДОН СОДА від 10.02.2020 №71-ОД Про підсумки фінального етапу  другого  (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №12-ОД  Про підсумки відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 10.01.2020 №13-ОД Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 02.12.2019 № 775-ОД «Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ ДОН СОДА від 18.12.2019 №801-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році 

Наказ ДОН СОДА від 02.12.2019 №775-ОД Про проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – хімія

вкл. .

nagolovnu25-26 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (практичний тур змагань пройшов на кафедрі хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка).

В олімпіаді взяло участь 60 учнів: 25 – 8-х класів, 11 – 9-х, 17 – 10‑х, 7 учнів – 11-х класів.

Найчисельнішими були команди м. Суми (13 осіб), м. Шостка (10 осіб).

За результатами виконаних завдань олімпіади з хімії визначено 28 переможців: 8 клас – 12 учнів, 9 клас – 5 учнів, 10 клас – 8 учнів, 11 клас – 3 учні.

Найкращі результати мають учасники команд: м. Суми (13 учасників – 11 переможців), м. Шостка (10 учасників – 8 переможців), Тростянецької міської ради (ОТГ) (2 учасники – 2 переможці), м. Глухів, м. Ромни, Роменського району (по 2 учасники – по 1 переможцю), Сумського району, Дубов’язівської селищної ради (ОТГ) (по 1 учаснику – по 1 переможцю), м. Охтирка та КЗСОР «Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо-обдарованих дітей» (по 3 учасника – по 1 переможцю).

Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти: Сумської класичної гімназії Сумської міської ради, Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради (по 4 переможці з 5 учасників), Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Шосткинської міської ради (3 переможці з 3 учасників), Сумської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. О. Бутка м. Суми (3 переможці з 4 учасників), Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми та Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради (ОТГ) (по 2 переможці з 2 учасників).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new