ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ – ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

вкл. .

golovna10-12 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

В олімпіаді взяло участь 52 учні 9-11 класів, із них 30 хлопців та 22 дівчини. За перемогу змагалися представники 28 адміністративно-територіальних одиниць Сумської області. Найчисельніші команди учнів закладів загальної середньої освіти: м. Суми (6 учнів) та  Кролевецької міської ради (ОТГ) (5 учнів).

Олімпіада складалася з трьох турів:

  • практичної роботи (учасникам олімпіади було запропоновано виготовити виріб із визначеного набору матеріалів. Для дівчат – чохол на стілець та косметичка, для хлопців – орґанайзер для столового приладдя та орґанайзер канцелярський);
  • теоретичного туру (учасникам необхідно було запропонувати шляхи вирішення заданої проблеми);
  • творчої роботи (захист проектів) – під час захисту проекту учасники представляли домашні роботи, презентували їх та відповідали на запитання членів журі щодо процесу виготовлення, особливостей виробу, добору матеріалів та складових.

Теми проектів:

  • для хлопців 9 класу – «Настінний годинник»;
  • дівчат 9 класу – «Профітролі»;
  • хлопців 11 класу – «Дитяча еко іграшка»;
  • дівчат 11 класу – «Тістечка нарізні».

Переможцями стали 24 учні (4 – вибороли перші місця, 7 – другі, 13 – треті місця).

Найбільшу кількість призових дипломів вибороли учні м. Суми та Кролевецької міської ради (ОТГ) (по 4 дипломи у кожному), Липоводолинського району та м. Глухів (по 3 дипломи).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new