Вітаємо переможців обласного етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

вкл. .

nagolovnuВідповідно до протоколів обласного журі конкурсу переможцями визнано таких учнів:

 

 

11 клас 

1.

Теніна Олександра Миколаївна

Кролевецька загальноосвітня  школа 
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

Учитель – Дорога Ірина Миколаївна

2.

Калантаєнко Наталія Юріївна

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Учитель – Хижняк Інна Михайлівна

3.

Міняйло Ксенія Романівна

Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  Сумської районної ради

Учитель – Чепульська Наталія Василівна

 10 клас

1.

Рижкова Анастасія Андріївна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради

Учитель – Коленченко Олена Олександрівна

2.

Ващенко Анастасія Вікторівна

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія для талановитих та творчо обдарованих дітей»

Учитель – Василенко Тетяна Віталіївна

3.

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

9 клас

1.

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумський заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

Учитель – Охріменко Наталія Вікторівна

2.

Хлопіна Катерина Олександрівна

Конотопська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 9 Конотопської міської ради

Учитель – Плаксіна Людмила Володимирівна

3.

Рябикіна Дарина Сергіївна

Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради

Учитель  – Вареник Олександра Петрівна

 8 клас

1.

Іванченко Катерина Іванівна

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія для талановитих та творчо обдарованих дітей»

Учитель – Прошак Валентина Павлівна

2.

Чернецький Роман Олександрович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м. Суми

Учитель – Шаповал Надія Іванівна

3.

Сліпченко Оксана Олександрівна

Комунальний заклад Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради

Учитель – Карпенко Лариса Василівна

7 клас

1.

Жиронкіна Дар’я Євгенівна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27, м. Суми

Учитель – Захарченко Юлія Миколаївна

2.

Сизон Каріна Акмалівна

Конотопська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 2 Конотопської міської ради

Учитель – Пономарьова Любов Михайлівна

3.

Гостєва Діана Олександрівна

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради

Учитель – Своякова Катерина Володимирівна

6 клас

1.

Близнюк Поліна Олександрівна

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5Тростянецької міської ради

Учитель – Селегень Тетяна Володимирівна

2.

Чучман Даріна Євгенівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

Учитель – Назаренко Людмила Григорівна

3.

Лакоза Данило Андрійович

Шосткинська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради

Учитель – Андрущенко Інна Анатоліївна                     

5 клас

1.

Лазарєва Даріна Юріївна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12

імені Б. Берестовського, м. Суми

Учитель – Єсипенко Валентина Володимирівна

2.

Соболенкова Софія Юріївна

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Учитель – Кусенко Юлія Миколаївна

3.

Михайлюкова Анастасія Олександрівна

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради

Учитель – Громак Наталія Вікторівна

Висловлюємо вдячність учителям-наставникам юних письменників!  Бажаємо учасникам упевненої перемоги на ІV етапі конкурсу!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new