Засідання обласної творчої групи вчителів географії

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 9 грудня 2019 року на базі Сумського ОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів географії «Особливості використання тестових завдань різних типологічних форм у викладанні географії з метою об’єктивного контролю знань учнів та підготовки до ЗНО».

У заході взяли участь учителі географії з міст Глухів, Охтирки, Ромни, Суми, Тростянець, Білопільської міської ради, Лебединського та Шосткинського районів (у загальній кількості 8 осіб).

Методист з географії та економіки Сумського ОІППО Попов В.Д. ознайомив учасників заходу з планом роботи, зупинився на питанні ефективності підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання як важливої складової забезпечення якості освіти, проаналізував підсумки ЗНО – 2019 та провів майстер-клас з розв’язування завдань ЗНО – 2019.

На засіданні обласної творчої групи виступили: Бартош Є.М., учитель географії Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради з теми «Застосування карт та планів місцевості при складанні тестів різних типологічних форм і рівнів складності; Євтушенко О.І., учитель Білопільського закладу загальної середньої освіти № 2 Білопільської міської ради, – «Компетентнісно орієнтовані завдання як засіб перевірки та оцінювання рівня сформованості предметних географічних компетенцій»; Орехова Н.В., учитель географії Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради, – «Технологія складання практичних завдань з використання топографічної карти»; Плющик Ю.П., учитель географії Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради, – «Використання географічних та контурних карт у процесі розробки тематичних задач при підготовці до ЗНО».

У ході роботи обласної творчої групи методист з географії та економіки Сумського ОІППО Попов В.Д. обговорив з педагогами питання практичної складової тематичного оцінювання знань учнів з курсу «Загальна географія» у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час засідання учасники обласної творчої групи обмінялися думками з питання підвищення якості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання на основі використання в освітньому процесі тестів різних типологічних форм і рівнів складності, а також практичних завдань як важливого засобу перевірки та оцінювання рівня сформованості предметних географічних компетенцій.

За результатами роботи обласної творчої групи вчителі географії отримали методичні рекомендації практичного спрямування.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new