Обласний круглий стіл «Медіакомпетентність педагога: теорія і практика»

вкл. .

image3 result18 листопада 2019 року освітянська медіаспільнота Сумщини мала нагоду професійного зростання під час чергової зустрічі, що  цього разу відбулася на базі Комунального закладу Сумської обласної ради  «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Дякуємо, директору та колективу, що гостинно відрили двері і надихнули професійним унікальним досвідом під час обласного круглого столу «Медіакомпетентність педагога: теорія і практика».

У роботі заходу взяли участь представники закладів-учасників Всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику».

Директор закладу Пєсоцька Інеса Олександрівна відкрила круглий стіл та презентувала сучасні кабінети, що сприяють інформатизації освіти у гімназії-інтернат  та підвищенню рівня медіакомпетентності учасників освітнього процесу.

Професійні медіародзинки представили:

  • керівник гуртка «Основи журналістики» Шевченко Ганна Євгенівна, яка провела майстер-клас по створенню шкільної газети;

  • учитель української мови та літератури, керівник мультиплікаційної студії «СОГІ-studio» Болобан Світлана Миколаївна, яка продемонструвала роль практичної медіаосвіти у створенні загальногімназійного медіапростору. 

Від КЗ СОІППО виступили: завідувач кафедри освітніх та інформаційних технологій Петрова Лариса Григорівна з доповіддю «Медіаосвіта, регіональний вимір: здобутки і завдання» та викладач кафедри теорії і методики змісту освіти Лобода Вікторія Володимирівна з доповіддю «Інфо-медійна грамотність учасників освітнього процесу».

Робота завершилась активним обговоренням питань в рамках тематики круглого столу.

Учасники заходу відпрацювали алгоритм упровадження Всеукраїнського експерименту у Сумській області.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new