Нові вимоги до компетенцій керівників шкіл в Україні

вкл. .

01 resultНові вимоги до компетентностей керівників опорних шкіл в Україні обговорювались в ході Міжнародної конференції «Нова українська школа: компетентності лідерства та менеджменту керівників опорних шкіл для підвищення якості освіти», яка відбулася 5 листопада 2019 року у Києві за сприяння Міністерства освіти і науки України, Посольства Австрії в Україні та Австрійського координаційного центру у сфері освіти, науки і культури «КультурКонтакт» Австрія. Від КЗ СОІППО в конференції приймала участь Світлана Панченко, проректор інституту.

У конференції взяли участь освітяни з різних регіонів України. Окрім керівників опорних шкіл Сумської області до участі у конференції долучились також директор департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, начальники відділів освіти райдержадміністрацій та ОТГ.

Виступи на пленарному засіданні конференції базувалися на теоретичних, інформаційно-аналітичних та навчально-методичних матеріалах, розроблених учасниками українсько-австрійського проекту «Нові вимоги до компетенцій керівників шкіл в Україні» (2016–2018) з метою допомоги керівникам закладів загальної середньої освіти у розвитку компетентностей, затребуваних в умовах реформування школи.

Під час проведення секційних засідань українські і австрійські фахівці, учасники проекту «Компетентності лідерства та менеджменту для розвитку якості освіти опорних шкіл», обмінювалися досвідом освітньої та управлінської діяльності й спільно працювали над пошуком оптимальних шляхів реалізації нових компетентностей директорів опорних шкіл у практиці управління цими закладами освіти, а також оновлення змісту чинних освітньо-професійних програм підготовки та підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти і приведення їх у відповідність до вимог нової української школи. Зазначалося, що опрацьовані учасниками проекту навчальні модулі інтегровано до структури змісту курсів підвищення кваліфікації фахівців освітньої галузі в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, а також до змісту освітніх програм КЗВО «Одеська академія неперервної освіти», ряду інших інститутів післядипломної освіти.

Проблемні запитання, інформація для роздумів, практичні завдання, опрацьовані у ході роботи круглих столів та висновки конференції можуть бути використані педагогічними і науково-педагогічними працівниками закладів післядипломної освіти при підвищенні кваліфікації керівників шкіл і при організації їх неформальної та інформальної освіти, а також викладачами закладів вищої освіти при проведенні інтерактивних занять і тренінгів з магістрами спеціальності «Управління навчальним закладом».

Подібні конференції є корисними для керівників і працівників закладів загальної середньої, вищої та післядипломної освіти, освітніх установ та організацій, слухачів курсів підвищення кваліфікації, студентів закладів вищої освіти, державних службовців, наукових працівників, усіх, хто зацікавлений у приведенні компетентностей керівників закладів загальної середньої освіти України у відповідність до вимог нової української школи.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new