Наказ ДОН СОДА №661-ОД від 22.10.2019 Про організацію та порядок проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Готуємо вчителів з питань репродуктивного здоров’я учнівської молоді

вкл. .

1 resultАктуальність статевого виховання в освіті зумовлена прискореним психосексуальним розвитком дітей (їх акселерація), недостатнім рівнем обізнаності учнів з питань статевого дозрівання. Тому проведення 30 жовтня 2019 року семінару-тренінгу для вчителів основ здоров’я Сумської області «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» є своєчасним та необхідним поступом до реалізації означеної проблеми в освіті.

Організатором та тренером семінару була доцент кафедри теорії і методики змісту освіти, кандидат педагогічних наук Валентина Успенська.

Проведення семінару стало можливим завдяки ресурсній підтримці Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіти (ІІТО ЮНЕСКО) у вигляді посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові». Видання, які безкоштовно отримали педагоги, стануть їм у нагоді для проведення занять з питань здорового способу життя, збереження статевого та репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої поведінки, закладання основ відповідального батьківства.

Посібники є актуальними за змістом та своєчасними з огляду на відсутність системних здоров’яспрямованих навчальних занять із учнями 10 – 11 класів. Методика запропонованих у посібнику вправ базується на міжнародних рекомендаціях щодо створення комплексних програм зі статевого виховання (ВООЗ, ЮНЕСКО, ЮНЕЙДС). Видання мають гриф Міністерства і освіти України для використання в освітньому процесі.

У зворотньому зв’язку за результатами тренінгу та під час вихідного анкетування кожна із 31 учасниць тренінгу дали позитивні відгуки про проведене навчання та отримані посібники. Цінними в посібниках є достатня кількість інформації для проведення ефективних занять, системність подання вправ, наявність масиву ситуаційних завдань до різних життєвих тем. Матеріали посібників викладено актуально і доступно до вікових потреб учнів.

Усі учасниці семінару-тренінгу по його закінченню отримали сертифікати, який дають право на використання посібників у освітньому процесі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new