Методичний порадник з математики

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 30 жовтня 2019 року Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, на базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради проведено методичний порадник «Організаційно-методичні аспекти роботи з обдарованими учнями в контексті підготовки до олімпіади та ЗНО з математики у 2019-2020 н.р.».

На заході були присутні Конопленко Л.Г., завідуюча методичним кабінетом управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради; Дяченко Г.В., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Буринської районної державної адміністрації; Дехніч Т.В., головний спеціаліст управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради; Бондаренко І.С., методист з математики управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради; 27 учителів математики закладів загальної середньої освіти Буринського району, Буринської міської об’єднаної територіальної громади.

Свєтлова Т.В., методист з математики Сумського ОІППО, проаналізувала результативність участі учнів закладів загальної середньої освіти Буринського району, Буринської міської об’єднаної територіальної громади в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в 2011-2019 рр. та наголосила на організаційно-методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики-2020; особливостях використання сучасних он-лайн ресурсів у процесі підготовки учнів до олімпіади з математики.

Методист з математики проаналізувала результативність складання державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2019 році випускниками закладів загальної середньої освіти Буринського району, Буринської міської об’єднаної територіальної громади; наголосила на організаційно-методичних аспектах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2020 році.

З учителями математики Свєтловою Т.В. проведено практичне заняття-тренінг з розв’язування завдань у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики, проаналізовано та надано методичний коментар щодо розв’язків цих завдань учителями.

За результатами порадника вчителям надано методичні рекомендації щодо організації самоосвітньої діяльності вчителів математики з підвищення фахового рівня для підготовки учнів до олімпіади з математики та складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new