Наказ ДОН СОДА №661-ОД від 22.10.2019 Про організацію та порядок проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Круглий стіл «Професійний розвиток педагогів в системі післядипломної педагогічної освіти»

вкл. .

                                    Святкуємо ювілей інституту!                                            

 resultУ рамках святкування 80-річчя з дня заснування Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 30 жовтня 2019 року відбувся обласний круглий стіл «Професійний розвиток педагогів в системі післядипломної педагогічної освіти» за участю педагогічних працівників закладів освіти області, слухачів, студентів та магістрантів, ветеранів педагогічної ниви.

Організатором заходу стала кафедра соціально-гуманітарної освіти КЗ Сумського ОІППО (модератор – Світлана Драновська, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗ Сумського ОІППО).

У вступному слові ректор КЗ СОІППО, професор кафедри соціально-гуманітарної освіти, доктор історичних наук, доцент Юрій Нікітін зазначив, що в умовах освітніх викликів ХХІ століття означена тема круглого столу є досить актуальною. Юрій Олександрович закликав до полілогу під час обговорення цієї важливої теми, побажав присутнім плідної праці.

Сергій Грицай, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з наукової роботи КЗ СОІППО, у вітальному слові наголосив на важливій і незаперечній ролі інституту в реалізації освітніх реформ, зокрема, комплексному підході до підвищення кваліфікації педагогічних працівників Сумської області. З гордістю повідомляючи про здобутки закладу за останні роки існування, запросив присутніх до співпраці щодо пошуку нового змісту, форм підвищення кваліфікації освітян.

Від ветеранів присутніх привітала Валентина Іванівна Боганська , яка поділилася спогадами про роботу в інституті у 80-і роки: нові підручники, проблеми перепідготовки, опанування вчителями технічними засобами навчання; побажала присутнім успіхів і натхнення.

Круглий стіл працював за основними тематичними напрямами:

  • історія розвитку та управління освітою;

  • теоретико-методологічні аспекти організації управління сучасним закладом освіти;

  • глобалізаційні та інтеграційні процеси в системі післядипломної педагогічної освіти;

  • проблеми та перспективи розвитку неперервної освіти на сучасному етапі розвитку української держави.

Особливе зацікавлення в аудиторії викликали доповіді Нікітіна Ю.О., ректора КЗ СОІППО, доктора історичних наук, професора; Захарової І.О., декана факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки КЗ СОІППО, кандидата педагогічних наук, доцента; Перлик В.В., старшого викладача кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту КЗ СОІППО.

Змістовними були доповіді Ситнік Т.М., директора Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської ради Сумської області; Токаренка О.М., директора Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д. Косаренка м. Суми, Сумської області); Білоус С.М., директора Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області; Василенка В.М., директора Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»; Філіпова В.Ф., заступника директора з навчальної роботи Гружчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області.

Під час круглого столу учасники мали змогу поставити запитання до кожного доповідача, цікавились аспектами управлінського, наукового й методичного супроводу освітнього процесу закладів освіти та особливо досвідом їх використання.

Захід пройшов у професійній та конструктивній атмосфері. Учасники заходу подякували організаторам за можливість підвищити власний фаховий рівень щодо професійного розвитку освітян області.

За результатами круглого столу передбачається випуск електронного збірника матеріалів, за яким можна буде детальніше ознайомитися з тезами учасників заходу.

Дякуємо всім учасникам та маємо надію на подальшу співпрацю.

Фото заходу у хмарі Google - https://drive.google.com/drive/folders/1iEEQ-pwrRx8VJMBO-ku-RB3e3llL_WIg?usp=sharing

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new