Наказ ДОН СОДА №661-ОД від 22.10.2019 Про організацію та порядок проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

«Впевнений старт – 2019»

вкл. .

головну result25 жовтня в приміщенні Президії НАПН України відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар проекту «Впевнений старт – 2019».

Делегацію Сумської області представляли: Міщенко Лариса Борисівна, методист з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО; Арушанян Олена Михайлівна, вихователь-методист Глухівського ДНЗ (центр розвитку дитини) «Світлячок»; Балагур Олена Миколаївна, вихователь-методист Охтирського ДНЗ (ясла-садок) «Теремок»; Внученко Наталія Борисівна, вихователь Сумського ДНЗ (центр розвитку дитини) № 18 «Зірниця; Жучкова Віта Григорівна, вихователь-методист Сумського ДНЗ (ясла-садок)№ 15 «Перлина»; Шендрик Лілія Вікторівна, вихователь-методист Шосткинського ДНЗ (ясла-садок) № 29 «Колобок».

З вітальним словом до учасників звернулись президент НАПН України Кремень Василь Григорович та директор Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Максименко Сергій Дмитрович.

За підсумками роботи було відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу перспективного педагогічного досвіду впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт: старший дошкільний вік». #VS_Fest».

Перемогу в номінації «Від задуму дитини – до спільної дії» виборола (перше місце), посіла вихователь Сумського дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця» Сумської міської ради Внученко Наталія Борисівна. Автори програми «Впевнений старт» визнали есе педагога найкращим та надали можливість поділитись напрацьованим досвідом на Всеукраїнському науково – практичному семінарі, організованому науковою радою НАПН України «Проблеми дошкілля», Інститутом психології імені Г.С.Костюка НАПН України, Інститутом проблем виховання НАПН України та ТОВ «УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТИНСТВА».

Вітаємо, бажаємо нових творчих звершень та здобутків на педагогічному шляху!

01

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new