Наказ ДОН СОДА №661-ОД від 22.10.2019 Про організацію та порядок проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Організація дослідно-експериментального середовища в закладах загальної середньої освіти

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 22 жовтня 2019 року на базі Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2 для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти проведено обласний семінар-практикум «Організація дослідно-експериментального середовища в закладі загальної середньої освіти».

Учасники заходу – 40 заступників директорів з навчально-виховної роботи, 2 директори закладів загальної середньої освіти.

Учасників обласного семінару-практикуму привітала Зимовець О.В., т.в.о. заступника міського голови Конотопської міської ради.

Іващенко І.І., методист з управлінської діяльності навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, ознайомила присутніх із планом роботи обласного семінару-практикуму та виступила з доповіддю «Організація дослідно-експериментального освітнього середовища – стратегія інноваційного розвитку закладу загальної середньої освіти». Блужан Т.В., методист з виховної роботи навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, висвітлила питання «Проектно-дослідницька діяльність з учнями в системі виховної роботи в закладі загальної середньої освіти: екологічний напрям».

Під час пленарної частини обласного семінару-практикуму виступила Зеленська Л.М., завідувач Конотопського міського методичного кабінету, з питання «Організація дослідно-експериментальної роботи в закладах загальної середньої освіти міста Конотоп: методичний супровід».

Матвійчук О.Б., директор Конотопської спеціалізованої ІІ-ІІІ ступенів № 2 презентувала досвід роботи школи щодо створення дослідно-експериментального освітнього середовища в рамках участі у всеукраїнському експерименті «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі» та ознайомила присутніх з особливостями впровадження всеукраїнського проекту Happy Ukraine.

Досвід щодо організації дослідно-експериментальної роботи в рамках освітнього процесу представили заступники директорів з навчально-виховної роботи Конотопської гімназії, закладів освіти №№ 7, 10, 12 Конотопської міської ради.

Під час практичної частини учасники обласного семінару-практикуму відвідали два уроки й виховний захід з елементами гуманної педагогіки у форматі «Колаж ідей»; стали учасниками майстер-класу «Світ виховання для розгадки таємниці Серця Дитини» та заняття з елементами тренінгу «Мистецтво допомагати іншим».

Наприкінці обласного семінару-практикуму учасники відвідали виставку робіт скульптора О. Леонова «Думаючи про вічне», присвячену темі вічних цінностей людства. Екскурсію під час перегляду виставки провів Крук С.Л., голова Всеукраїнської культурно-освітньої Асоціації гуманної педагогіки.

У роботі обласного семінару-практикуму взяли участь Худенко В.П., Тимчук Н.С., Дзюган Л.В., Шкурко О.С., Онищенко Т.М. – методисти Конотопського міського методичного кабінету.

Учасники обласного семінару-практикуму підвищили науково-практичний та методичний рівні щодо ефективної організації освітнього середовища в умовах дослідно-експериментальної діяльності в закладах загальної середньої освіти. За підсумками роботи обласного семінару-практикуму надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new