Всеукраїнська конференція «Безпечна і дружня до дитини школа»

golovnaПредставників областей України – від департаментів освіти і науки та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти – 8-10 жовтня 2019 року у місті Києві зібрала Всеукраїнська конференція «Безпечна і дружня до дитини школа». Від Сумської області учасницею була Валентина Успенська, доцент кафедри теорії і методики змісту освіти СОІППО, кандидат педагогічних наук.

Діяльність конференції була спрямована на розкриття результатів моделювання концепції «Безпечна і дружня до дитини школа» у пілотних навчальних закладах Донецької і Луганської областей, визначення напрямів і пріоритетних заходів щодо поширення набутого успішного досвіду на інші освітні заклади України в контексті завдань реформи Нової української школи.

Учасниками конференції були представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міністерства освіти і науки України, відповідних міністерств та відомств, керівники і медіатори пілотних закладів освіти та відповідних територіальних громад Донецької та Луганської областей, учнівська і студентська молодь, вітчизняні та міжнародні організації (ГО «Здоров’я через освіту», «Ла-Страда – Україна»), представники ЮНІСЕФ в Республіці Хорватія.

У рамках Конференції відбувся міжсекторальний круглий стіл щодо попередження та реагування на випадки насильства і булінгу у закладах освіти і тренінг «Створення безпечного та сприятливого середовища в школах».

Концептуальними засадами «Безпечної і дружньої до дитини школи» є забезпечення на рівні закладу освіти інтеграцію ключових компонентів НУШ. А саме: компетентнісне навчання учнів, підготовка вчителів, сприятливе освітнє середовище; можливість всім зацікавленим сторонам «виміряти» рівень безпеки, психосоціального комфорту, ефективності навчання і самоврядування закладу за сукупністю релевантних показників; формування комплексного плану удосконалення закладу освіти на основі системного аналізу сильних і слабких сторін школи; просту схему, інструменти та ресурси для організації процесу удосконалення закладу освіти.

Можливості залучення закладів дошкільної та загальної середньої освіти до діяльності за концепцією «Безпечна і дружня до дитини школа» будуть розглянуті на Обласній нараді Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у листопаді 2019 року.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new