Безмежний світ гри з LEGO

головнуВідповідно до плану заходів проекту «Сприяння освіті», у закладах дошкільної освіти в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія), 30 вересня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулася зустріч з представниками адміністрації закладів-учасників проекту «Сприяння освіті».

Захід проводився з метою планування та реалізації завдань проекту в 2019-2020 навчальному році.

Учасників заходу привітала Рома Оксана Юріївна, керівниця освітніх проектів the LEGO Foundation. У промові Оксана Рома зазначила особливості реалізації діяльнісного підходу, на засадах ігрового способу взаємодії, під час організації сучасного освітнього процесу.

Тренінг проводила Шварова Г.В., регіональний тренер у Сумській області. У ході роботи учасники отримали інформацію про план дій роботи на 2020 рік, практично занурилися в світ гри з LEGO, узяли участь в ігро-вікторині; отримали фахові рекомендації щодо подальшого планування діяльності закладів дошкільної освіти разом у рамках проекту «Сприяння освіті».

Від Сумського ОІППО у заході брала участь Міщенко Лариса Борисівна, регіональний координатор проекту «Сприяння освіті», методист з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Вхід

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO