Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти – початкової школи в умовах реформування освіти

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 24 вересня, на базі Роменського дошкільного навчального заклад (ясла-садок) № 3 «Оленка» Роменської міської ради відбувся дидактико-педагогічний колоквіум з питання «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти».

З вітальними словами до учасників заходу звернулася: Журенко О. В., головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.

У ході проведення заходу Міщенко Л.Б., методистом з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО спільно з педагогами, розглянуто питання: «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі», «Нова українська школа»: реформування системи початкової освіти як перший практичний крок у реалізації Концепції», «Роль методичної служби в наступності між дошкільною та початковою освітою»; проведено інтерактивний практикум «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти».

Ознайомлення з реалізацією наступності дошкільної та початкової освіти на практиці було здійснено на базі Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 «Оленка» Роменської міської ради; Роменської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради.

У заході брали участь педагогічні працівники відділів освіти, які опікуються дошкільною та початковою освітою, директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, завідувачів, вихователів-методистів, вихователів закладів дошкільної освіти, практичних психологів закладів освіти м. Ромни, Роменського району (загальна кількість – 40 осіб).

Завершилась робота наданням методичних рекомендацій щодо активізації процесу наступності дошкільної та початкової освіти в районі, місті.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new