Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Обласний семінар-практикум «Специфіка проведення занять з прикладної фізичної підготовки» за оновленою програмою предмета «Захист Вітчизни»

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 24 вересня 2019 року проведено обласний семінар-практикум «Специфіка проведення занять з прикладної фізичної підготовки» за оновленою програмою предмета «Захист Вітчизни».

У роботі семінару, який відбувся на базі Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, узяло участь 39 учителів предмета «Захист Вітчизни» з районів, міст, об’єднаних територіальних громад області.

Відкрила семінар і висвітлила питання формування предметних компетентностей учнів з розділу «Прикладна фізична підготовка» за програмою вивчення предмета «Захист Вітчизни» Сукачова Н.М., методист з національно-патріотичної роботи та «Захисту Вітчизни» Сумського ОІППО.

Привітав учасників семінару й ознайомив з роботою Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Томенко О.А., професор кафедри теорії та методики фізичної культури навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського ДПУ імені А.С. Макаренка, доктор наук з фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України з панкратіону.

Майстер-класи «Методика організації та проведення практичних занять з теми «Основи самозахисту», «Методика організації та проведення практичних занять з теми «Силові вправи з вагою власного тіла та з обтяженнями», «Методика організації та проведення практичних занять з теми «Біг по пересічній місцевості. Подолання перешкод» розділу «Прикладна фізична підготовка» за програмою вивчення предмета «Захист Вітчизни»; тренінги для вчителів «Основи самозахисту», «Силові вправи з вагою власного тіла та з обтяженнями», «Біг по пересічній місцевості. Подолання перешкод» провели науково-педагогічні працівники кафедр теорії та методики фізичної культури, фізичного виховання та спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського ДПУ імені А.С. Макаренка, Чередніченко С.В., Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер України з панкратіону, Леоненко А.В., заступник директора зі спортивної роботи, кандидат педагогічних наук, Майстер спорту України з пауерліфтингу, Скачодуб Н.М., старший викладач, Деменков Д.В., старший викладач кафедри теорії і методики змісту освіти, методист з фізичної культури Сумського ОІППО.

Учителі предмета «Захист Вітчизни» отримали методичні рекомендації з теми Специфіка проведення занять з прикладної фізичної підготовки за оновленою програмою предмета «Захист Вітчизни».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new