МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК «СПЕЦИФІКА ПРОВЕДЕННЯ УРОКІВ ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «МИСТЕЦТВО»

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 17 вересня на базі відділу освіти Охтирської районної ради відбувся методичний порадник для вчителів освітньої галузі «Мистецтво» Охтирського району, Грунської, Комишанської, Чернеччинської, Чупахівської об’єднаних територіальних громад Охтирського району за темою «Специфіка проведення уроків інтегрованого курсу «Мистецтво».

Сердюк О.П., методист з музики та естетичних дисциплін навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО висвітлила питання:

  • Специфіка організації освітнього процесу на уроках інтегрованого курсу «Мистецтво» у контексті концепції «Нова українська школа» та вимог Державного стандарту загальної середньої освіти (особливості впровадження, реалізація практичної складової навчальних програм, використання компетентнісно орієнтованих завдань на уроках мистецтва).

  • Навчально-методичне та матеріально-технічне забезпечення навчального кабінету мистецтв. Вимоги до оформлення документів кабінету мистецтв.

  • Актуальні питання організації самоосвіти вчителя мистецтва.

  • Особливості організації освітнього процесу на уроках мистецтва в умовах Нової української школи.

  • Методи та прийоми формування мистецьких компетентностей учнів.

По завершенню методичного порадника усі учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new