Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Методичний порадник «Тайм-менеджмент заступника директора з навчально-виховної роботи»

вкл. .

ГОЛОВНУ resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 17 вересня на базі Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. імені Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області відбувся методичний порадник «Тайм-менеджмент заступника директора з навчально-виховної роботи».

Учасники методичного порадника – 19 заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Сумського району.

Захід відкрила й провела методист з управлінської діяльності Сумського ОІППО Іващенко І.І.

Мета методичного порадника – підвищити рівень обізнаності заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо ефективного використання базових положень тайм-менеджменту в щоденній роботі заступника директора.

У рамках методичного порадника теоретично висвітлено й обговорено актуальні питання тайм-менеджменту:

  • базові положення тайм-менеджменту заступника директора з навчально-виховної роботи;
  • самоменеджмент заступника директора з навчально-виховної роботи;
  • технологія тайм-менеджменту в щоденній роботі заступника директора з навчально-виховної роботи.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи взяли участь у психологічному практикумі «Створюємо команду взаємодії: тайм-менеджмент ефективного спілкування «по вертикалі», який провела Шуліпа Я.О., практичний психолог Опорного закладу Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Сумської районної ради Сумської області.

Методичний порадник відвідала Назарова О.І., завідувач методичного кабінету відділу освіти Сумської райдержадміністрації.

Захід проведено у формі плідного консультативного діалогу. За підсумками роботи учасникам методичного порадника надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new