Пріоритетні напрями викладання хімії в основній та старшій школі в контексті Концепції «Нова українська школа»

вкл. .

golovna resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 10 вересня відбувся традиційний обласний вебінар для вчителів хімії Сумської області «Пріоритетні напрями викладання хімії в основній та старшій школі в контексті концепції «Нова українська школа».

Під час проведення вебінару Метейко А.В., методист з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу на чотирьох пріоритетних напрямах викладання хімії, а саме: формування ключових, загальнопредметних та предметних компетентностей; використання інноваційних форм й інтерактивних методів навчання для реалізації компетентнісного підходу; перевірка сформованості ключових компетентностей; оновлення матеріальної бази кабінету сучасним обладнанням та реактивами. Також Метейко А.В. проаналізувала результати участі команди учнів Сумської області в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади та ЗНО з хімії.

З метою інформування та підготовки вчителів до всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія» Метейко А.В. розкрила питання щодо особливостей організації пошуково-дослідницької діяльності учнів у процесі вивчення хімії. Коростіль Л.А., доцент кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО, к.пед.н., розкрила питання організації та проведення навчального квесту на уроках хімії.

Повну інформацію можна отримати, переглянувши відеозапис вебінару за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=k7R8UsC6ELM

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new