Наказ ДОН СОДА №661-ОД від 22.10.2019 Про організацію та порядок проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Методичний стартап «Новій школі – новий зміст»

вкл. .

ОБЛ.МЕТОД. СЛУЖБИМета української освіти – побудова суспільства освіченого загалу.

Лілія Гриневич

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 22 серпня 2019 року відбулися секційні засідання педагогічних працівників області «Методичний стартап: навчання шкільним предметам у 2019-2020 н.р.» у формі вебінару, модератором якого виступила Удовиченко І.В., проректор Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.

Відкрила захід Удовиченко І.В. виступом «Імплементація концептуальних ідей НУШ у діяльність основної (базової) школи. Дорожня карта». Ірина Віталіївна зосередила увагу на нових підходах щодо реалізації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

Методисти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку, викладачі кафедр Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти окреслили пріоритети модернізації освітнього процесу нової української школи:

  • Організований початок 2019-2020 н.р.: нормативно-правове забезпечення (Іващенко І.І.).

  • Особливості реалізації змісту навчальних предметів: українська мова та література (Шерстюк Л.М.); історія, правознавство (Третьякова О.В.); математика (Свєтлова Т.В.); фізика, астрономія (Карпуша В.М.); хімія (Метейко А.В.); географія, економіка (Попов В.Д.); біологія, екологія (Успенська В.М.); іноземна мова та література: англійська (Клюніна Н.В.); німецька, французька (Єременко І.В.); російська (Чхайло Л.М.).

  • Особливості реалізації навчального змісту предметів: технологічної освітньої галузі (Коренева І.В.); фізкультурної освітньої галузі (Деменков Д.В.); мистецької освітньої галузі (Сердюк О.П.).

  • Специфіка організації роботи за напрямами: «Захист Вітчизни» та національно-патріотичне виховання (Сукачова Н.М.); реалізація виховних стратегій в освіті (Іващенко І.І.); інтелектуальний розвиток обдарованих учнів (Каленик О.В.); навчання в школі І ступеня (Діхнич К.В.); виховання дошкільників (Міщенко Л.Б.); психологічний супровід (Марухина І.В.); творче зростання педагогів (Курган О.В.); методичний супровід (Сердюк О.П.).

У прикінцевих положеннях Удовиченко І.В. підбила підсумки стартапу, запропонувавши «дорожню карту» андрагогічної взаємодії в НУШ та наголосила на необхідності безперервного професійного й особистісного розвитку та саморозвитку педагогів.

Презентації та методичні рекомендації – у рубриці «Мобільна сторінка методиста» (підрубрика «на допомогу вчителю, методисту»), у всіх розділах – тема «методичний стартап 2019-2020 н.р.».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new