Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи»

Golovna19 серпня 2019 року за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбувся традиційний освітянський форум – Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

Участь у конференції взяли близько 650 осіб – учителі з усієї України, викладачі, представники місцевої влади, голови об’єднаних громад, а також представники міжнародних організацій, які мають представництва в Україні. 

У складі команди від Сумської області був Юрій Нікітін, ректор Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

У рамках конференції працювали секції щодо майбутнього реформування української освіти, а також різнопланові панелі: про результати першого року НУШ та підготовку до 2019-2020 навчального року, проект стандарту базової середньої освіти НУШ, педагогіку партнерства, інклюзію, фінансування освіти, розвиток професійної та педагогічної освіти тощо. У межах заходу  працювала виставка обладнання та навчальних матеріалів, де були представлені електронні підручники, нові підходи до шкільного харчування.

За активну співпрацю та вагомий внесок у розбудову Нової української школи колектив Комунального закладу Сумський інститут післядипломної педагогічної освіти нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки.

Podyaka

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new