ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

 resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 12 червня 2019 року відбулося засідання обласної творчої групи вчителів математики, у складі 13 осіб, за темою «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі навчання математики».

Свєтлова Т.В., методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, акцентувала увагу членів обласної творчої групи на специфіці використання хмарних сервісів у процесі навчання математики для розвитку творчих здібностей учнів, наголосила на методичних аспектах організації проектної діяльності учнів за допомогою хмарних сервісів.

Руденко Л.В., учитель математики Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради, розповіла про використання хмарного сервісу Kahoot у процесі навчання математики з метою розвитку творчих здібностей учнів, продемонструвала самостійну роботу з математики творчого характеру.

Крамська Ю.І., учитель математики Хухрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернеччинської сільської ради Охтирського району, зосередила увагу присутніх на застосуванні хмарного сервісу GoPollock для розвитку творчих здібностей учнів на уроках математики, ознайомила з алгоритмом створення тестів за допомогою хмарного сервісу GoPollock (Classtime).

Членами обласної творчої групи упорядковано за допомогою хмарних сервісів дидактичні матеріали (творчі задачі, дослідницькі завдання з математики) для формування, розвитку творчих здібностей учнів у процесі навчання математики.

У результаті колективного обговорення прийняті методичні рекомендації щодо використання хмарних сервісів у процесі навчання математики для розвитку творчих здібностей учнів; здійснено розподіл завдань між членами обласної творчої групи.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new