Тренінг-курс «Базові навички медіатора в закладі освіти»

вкл. .

main 1З метою впровадження в закладах освіти області відновних практик навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 03-07 червня 2019 року проведено тренінг-курс з підготовки практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області щодо оволодіння базовими навичками медіатора, створення та ефективного керування Службою порозуміння.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з основними підходами до вирішення конфліктів, розглянули переваги медіації порівняно з іншими способами вирішення тих конфліктів, що виникають у системах «учень – учень», «учень – батьки», апробували методику відновної практики «коло» та провели «Коло цінностей». Окрему увагу було приділено основним етапам створення Служби порозуміння в закладі освіти. По закінченню тренінгу учасники безкоштовно отримали посібники, надані ГО «Ла Страда-Україна».

Історія становлення в області служб порозуміння бере свій початок з    2008 року. У 2018-2019 навчальному році служби порозуміння функціонували у 72 закладах освіти. Упровадження у практику роботи закладів освіти медіації дозволяє одноліткам розв’язувати конфлікти творчо та мирно, без необхідного втручання дорослих, в однаковій мірі задовольняти потреби усіх сторін, що сприяє формуванню сприятливої психологічної атмосфери в закладі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new